Witamy na stronie VTO-Dekor

 

                                                                                                             7392b58b3358d06ef59a0bbc91c5405eec26c9b2fca611baf0pimgpsh_fullsize_distr 

 

Począwszy od 1999 roku VTO-Dekor realizuje strategię dostarczania możliwie najszerszego spektrum produktów i usług wspierając swoich Klientów w realizacji ich celów i wspomagając osiąganie sukcesów. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w dziedznie materiałów dekoracyjnych do produkcji drzwi, mebli, paneli ściennych czy profili, dzięki czemu Państwa produkt zyskuje wyjątkową jakość.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się między innymi folie dekoracyjne, obrzeża i laminaty, oraz zadrukowane papiery dekoracyjne.

 

Nowa strona

wwwWraz ze zmianą logo i layoutu znanego z materiałów VTO-Dekor od 2008 roku mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową odsłonę strony www.vtodekor.pl. Chcielibyśmy, aby prócz funkcji informacyjnych mogła w przyszłości stanowić platformę wymiany informacji i pracy z dekorami. Będziemy cyklicznie rozbudowywać naszą stronę, w związku z czym zachęcamy do regularnych odwiedzin.

 

Poprzednia wersja strony będzie dostępna po kliknięciu w ikonę lub pod tym linkiem.

 

Nowe logo

sn logoZmieniamy się dla Państwa. Począwszy od początku 2013 roku na naszych dokumentach i materiałach reklamowych będzie ukazywać się nowe logo. Mamy nadzieję, że zmiana przypadnie Państwu do gustu.

opis projektu